Červnový kemp je za námi!

5. 7. 2013

            V pořadí 5. zdokonalovací kemp v plážovém volejbale je za námi a dá se říct, že opět úspěšně. I když ne málo přihlášených zájemců kemp na poslední chvíli z různých důvodů vzdalo, zúčastnilo se ve dnech 28. – 30.6. tréninkového procesu 26 sportovců – 12 žen a 14 mužů. Ti, kteří to vzdali vzhledem k předchozímu stavu počasí, udělali chybu.

            Počasí nám bylo opět nakloněno přes to, že v pátek to tak nevypadalo. Bylo chladněji, ale nepršelo, takže tréninková jednotka začala v plánovaných 17 hodin. V sobotu probudilo stanující kempaře slunce, které ohřálo písek na přijatelnou teplotu, a celý den nás provázelo na kurtech. Díky tomu se bylo na co dívat, neboť nejedna z účastnic se svlékla do plavek a i někteří muži rozehráli své obnažené svaly J.

            A kdo tentokrát vedl jednotlivá družstva, kdo učil a zdokonaloval?

             Družstvo žen A bylo svěřeno Jakubovi Šerému, který se tohoto úkolu zhostil nad míru dobře. Cvičení měla spád a na závěrečné „šťavičky“ se jen tak nezapomene.

             Druhé ženské družstvo vedl již ostřílený kempový trenér Dalibor Michalec. Své svěřenkyně překvapil různými zajímavými soutěžemi, jež zařadil mezi tradiční průpravná cvičení. Jedna měla takový úspěch, že ji do svých jednotek zařadili i ostatní trenéři. Ve fotogalerii jistě poznáte, o co šlo.   

            „Áčko“ mužů trénoval hlavní organizátor a trenér Tomáš Michalec, který jako jediný odtrénoval zatím všechny kempy Pískomila. Na posledních dvou se věnoval amatérům, tentokrát se do toho pustil společně s mužskými účastníky (volejbalisty) a absolvoval téměř celý tréninkový proces pod svým vedením J.

             Mužského týmu B (pokročilí) se ujal zasloužilý volejbalista Erik Sova (Erža), který sobotní večer zpříjemnil oslavou svých jubilejních narozenin a provoněl celý areál dobrotami z místní obnovené udírny. Jeho tréninky dle hodnocení dotázaných probíhaly ke vší spokojenosti a v souladu s úrovní zúčastněných.

            Nedělní ráno začalo bohužel nešťastně deštivě, což některé hráče odradilo od plánovaného turnaje. Než se však vše rozlosovalo a nachystalo, déšť ustal a turnaj proběhl už bez jediné kapky. V ženském turnaji v podobě King respektive Queen of the beach se utkalo 8 hráček. I když došlo k omylu ve výpočtech pro postup do finálové skupiny, všechny holky si kvalitně zahrály a zúročily tak víkendovou dřinu.

            Muži odehráli tradiční turnaj dvojic, které si náhodně nalosovali, v rámci jednotlivých kategorií.

            Nakonec vás zvu do naší fotogalerie, kde vás snad nejedna fotka navnadí na další kempy, které plánujeme pro příští sezónu.

Nové události

Pískomil kemp Itálie 2018

5. 5. 2018

Pískomil kemp Itálie 2018

dovolená s plážovým volejbalem v italském Lignanu číst více

King and Queen of the Olomouc beach 2017

3. 9. 2017

King and Queen of the Olomouc beach 2017

NEDĚLE 3.9.2017 – turnaj jednotlivců mužů i žen číst více

BEACHKEMP - ČERVENEC 2017

28. 7. 2017

BEACHKEMP - ČERVENEC 2017

 28.7. - 30.7.2016 - zdokonalovací beachkemp pro širokou veřejnost!! Přijďte vyzkoušet trénink pod zkušenými trenéry. číst více

Pískomil open 2017

17. 6. 2017

Pískomil open 2017

2. ročník turnaje pro amatérské trojice a páry, čtěte více...... číst více

všechny události

Beachvolejbalové turnaje v Oloumoci

Zobrazit turnaje
Navigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]