Český pohár mužů - OLOMOUC 2014

15. 4. 2014

Další kolo Staropramen Cool Českého poháru v beachvolejbale mužů proběhlo v Olomouci na kurtech Plážového klubu PÍSKOMIL.

Turnaj začal páteční kvalifikací, kam se přihlásilo celkem 13 dvojic a utkali se o šest postupových míst do hlavní soutěže. Již od prvních zápasů bylo zřejmé, že úroveň turnaje je na velmi vysoké úrovni. Kromě téměř všech českých špičkových beachvolejbalových párů lákaly diváky k povzbuzování také dva velmi kvalitní reprezentační teamy Slovenska – Igor Horváth, Matej Hukel a Oliver Čizmazia, Michal Kollár.

V prvním nedělním boji o finále nastoupili David Lenc a David Kufa proti Jindřichu Weissovi a Michalu Koláčkovi. V druhém semifinále se střetli Oliver Čizmazia a Michal Kollár proti páru Miroslav Svoboda a Jaroslav Pavlas. Po pěkných bojích nakonec zvítězili Davidové Lenc s Kufou a slovenská dvojice.

Finálový duel nabídl česko-slovenský souboj, na jehož konci se z vítězství 2:1 na sety radovala dvojice David Lenc - David Kufa, kterým se tak podařilo navázat na vítězství z prvního turnaje Českého poháru v Praze. Oliver Čizmazia s Michalem Kollárem dokázali projít kvalifikací i hlavní soutěží s pouhou jednou prohrou právě ve finále a brali tak druhé místo. Po další třísetové bitvě pak třetí místo vybojovali Jindřich Weiss s Michalem Koláčkem.

Nedělní boje doprovázel amatérský turnaj smíšených trojic, jehož účastníci tvořili finálovým pohárovým bojům pěknou atmosféru. Poděkování patří všem hráčům, rozhodčím, hrabačům, podavačům, otáčečům, řediteli a speakerovi, všem našim partnerům a konečně také ideálnímu počasí.

Fotogalerie je ke zhlédnutí zde.

Nové události

Pískomil kemp Itálie 2018

5. 5. 2018

Pískomil kemp Itálie 2018

dovolená s plážovým volejbalem v italském Lignanu číst více

King and Queen of the Olomouc beach 2017

3. 9. 2017

King and Queen of the Olomouc beach 2017

NEDĚLE 3.9.2017 – turnaj jednotlivců mužů i žen číst více

BEACHKEMP - ČERVENEC 2017

28. 7. 2017

BEACHKEMP - ČERVENEC 2017

 28.7. - 30.7.2016 - zdokonalovací beachkemp pro širokou veřejnost!! Přijďte vyzkoušet trénink pod zkušenými trenéry. číst více

Pískomil open 2017

17. 6. 2017

Pískomil open 2017

2. ročník turnaje pro amatérské trojice a páry, čtěte více...... číst více

všechny události

Beachvolejbalové turnaje v Oloumoci

Zobrazit turnaje
Navigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]