King Peťa a Queen Ivča

14. 9. 2015

     Letošní olomoucké beachové sezóně vládne staronová královna Iva "mača" Kohoutková, která obhájila jako první v historii předchozí vítězství. Mezi muži poprvé zvítězil Petr Kaděrka. Turnaje se zúčastnila šestnáctka žen a dvanáctka mužů s rozdílnými cíly - získat titul queen/king, nezískat titul looser či skončit před svým rivalem. Všichni si však přišli užít pěkné počasí a strávit poslední turnaj sezóny ve fajn kolektivu. Turnaj probíhal zcela hladce, o postupujících rozhodovalo často jen pár bodů.

     Do ženské finálové skupiny postoupila Iva Kohoutková, Pavla Krajíčková, Michaela Jančíková a Vendula Flešková. Sešly se zde tak celkem 3 držitelky queen z minulých let a jen blázen by tipoval vítěze. Tomu odpovídalo i skóre, které bylo velice vyrovnané. Do finále se nakonec probojovala Ivča a Míša. Ivča pak společně s Pavlou finálový set ovládla a obhájila titul queen. Míša s Hankou Davidovou vzdorovaly, ale marně.

     Mužský turnaj připravil první překvapení, když nepostoupil obhájce titulu z roku 2014 a favorit Pavel "reši" Reška. Postup mu unikl o 2 míče a se slzou v oku musel bojovat jen o umístění ve skupině o 5-8 místo. Finálovou skupinu tak vytvořil Petr Kaděrka, Petr "ron" Hanzel, Martin "brky" Brka a Radim Škvára. Finále vybojovali oba Petři. O kvalitě této skupiny svědčí i to, že si jako své spoluhráče vybrali právě finalisty. Petr Kaděrka sice původně šáhl po exkingovi rešim, tomu se ale během 2 míčů do nohy zakousla křeč a musel být nahrazen Radimem, který měl již málem šampón na hlavě.  I tak ale Petr Kaděrka zvítězil a vymohl si právo usednout vedle mači na trůn v roce 2015.

     Děkujeme všem účastníkům a gratulace vítězům.

     Mucha

Nové události

Pískomil kemp Itálie 2018

5. 5. 2018

Pískomil kemp Itálie 2018

dovolená s plážovým volejbalem v italském Lignanu číst více

King and Queen of the Olomouc beach 2017

3. 9. 2017

King and Queen of the Olomouc beach 2017

NEDĚLE 3.9.2017 – turnaj jednotlivců mužů i žen číst více

BEACHKEMP - ČERVENEC 2017

28. 7. 2017

BEACHKEMP - ČERVENEC 2017

 28.7. - 30.7.2016 - zdokonalovací beachkemp pro širokou veřejnost!! Přijďte vyzkoušet trénink pod zkušenými trenéry. číst více

Pískomil open 2017

17. 6. 2017

Pískomil open 2017

2. ročník turnaje pro amatérské trojice a páry, čtěte více...... číst více

všechny události

Beachvolejbalové turnaje v Oloumoci

Zobrazit turnaje
Navigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]