Pískomil Hobby Tour

Informace o turnaji naleznete ZDE

Žebříčky kategorií naleznete níže :)

Pískomil Hobby Tour - přihlášené dvojice

koktejlová sobota 9.7. (mixy)

Profi:

Jiří Páleník - Michaela Matysková

Jiří Monhart - Nikola Starostová

Antonín Šálek - Lucie Hanousková

Vít Řihošek - Gabriela Kořalková

Barbora Halířová - Tomáš Svoboda

Pavlína Bátková - Vojtěch Kašpárek

Jaroslav Halouzka - Barbora Krajčíková

Jakub Krčmář - Inka Koutná

Michaela Mirohnová - Radim Kavalovský

Aneta Tobiášová - Tomáš Michalec

Lukáš Vinařský - Tereza Baláková

Peter Sedláček - Tereza Slavíková

Jan Sembol - Aneta Gregůrková

Robin Moravec - Martina Bednářová

Natálie Zemánková - Dominik Vaida

Martin Procházka - ?

Andrea Pučálková - Jaromír Březina

Hobby:

Kuba Kadlec - Šárka Záchová

Tomáš Březina - Romana Balažíková

Jaroslav Kubáček - Lucie Kučerová

Radim Škvára - Bronislava Valentová

Dagmar Berková - Roman Felkl

Marek Vik - Markéta Děcká

Václav Hroch - Sabina Hrochová

Kamil Smékal - Lucie Klimová

Ondřej Matys - ?

Naomi Palásková - Adam Minařík

Felix Šrámek - Simona Janečková

koktejlová neděle 10.7. (muži, ženy)

Muži profi:

Jiří Monhart - Jiří Páleník

Vít Řihošek - Lukáš Holčák

Jiří Drtil - Dan Šperlich

Robin Moravec - Tomáš Svoboda

Martin Roško - Tomáš Michalec

Petr Kaděrka - Vlastimil Pazderka

Antonín Šálek - Vladimír Holík

Radim Škvára - Tomáš Krasňák

Jiří Milek - Marcel Dopita

Jan Červenka - Radim Červenka

Muži hobby:

David Šnýdl - Kuba Kadlec

Antonín Stoklásek - Štěpán Uhl

Josef Ander - Jakub Waclawek

Jaroslav Petera - Martin Lexa

Ženy profi:

Alexandra Michalcová - Gabriela Davidová

Aneta Tobiášová - Lena Oborná

Kateřina Baránková - Michaela Pospíšilová

Tereza Matyščáková - Markéta Pavelková

Petra Podhorná - Hana Hájková 

Monika Navrátilová - Marcela Navrátilová

Alena Musilová - Zuzana Vašatová

Ženy hobby:

Barbora Halířová - Michaela Svobodová

Petra Lakvová - Veronika Zippe

Zuzana Hrabalová - Petra Poláčková

Eva Dittmerová - Zuzana Sadílková

sobota 13.8. (finále muži, ženy)

Muži:

Ženy:

neděle 14.8. (finále mixy)

Profi:

Hobby:

ŽEBŘÍČKY

MUŽI 30.04. 11.6. 10.7. 13.8. CELKEM
Jiří Drtil 32 29 61
Radim Červenka 28 32 60
Jan Červenka 28 32 60
Josef Ander 16 29 45
Tomáš Pavelek 40 40
Jiří Lexa 40 40
Radim Škvára 24 16 40
Tomáš Ponča 24 16 40
Petr Kaděrka 40 40
Tomáš Dorňák 40 40
Štěpán Horák 37 37
Ondřej Zamazal 37 37
David Wiedermann 36 36
Mirek Krša 36 36
Antonín Šálek 35 35
Vladimír Holík 35 35
Dan Šperlich 32 32
Peter Sedláček 29 29
Robin Moravec 29 29
Jakub Waclawek 29 29
Michal Dorazil 29 29
Vít Řihošek 29 29
Lukáš Holčák 29 29
Jan Kubeša 24 24
Michal Profota 24 24
Jan Šmída 19 19
Mates Chovanec 19 19
Jaromír Liška 16 16
Martin Roško 13 13
Štěpán Uhl 13 13
Jaroslav Petera 13 13
Martin Lexa 13 13
Jan Švec 8 8
David Šnýdl 8 8

ŽENY 30.04. 11.6. 10.7. 13.8. CELKEM
Lena Oborná 40 32 72
Aneta Tobiášová 40 32 72
Hana Nečekalová 24 29 53
Jitka Červenková 24 29 53
Marcela Navrátilová 36 8 44
Monika Navrátilová 36 8 44
Dominika Ramajová 40 40
Viktoriya Moscickaya 40 40
Alena Buriánková 24 13 37
Silvie Otáhalová 24 13 37
Tereza Jelínková 37 37
Mia Jurmanová 37 37
Nikola Látalová 35 35
Zuzana Látalová 35 35
Kristýna Jarošová 32 32
Petra Langerová 32 32
Magdaléna Bellayová 29 29
Kateřina Kulpová 29 29
Natálie Zemánková 29 29
Jana Kňourková 29 29
Bára Abendroth 29 29
Amálie Vyjídáková 29 29
Tereza Drozdová 28 28
Simona Macháčková 28 28
Lucie Klímová 16 8 24
Tereza Rusková 16 8 24
Zuzana Škvárová 8 13 21
Michaela Křístková 8 13 21
Petra Podhorná 19 19
Zuzana Podhorná 19 19
Gabriela Kořalková 16 16
Veronika Chovancová 16 16
Dana Jarošová 12 12
Iva Holečková 12 12

MIXY 1.5. 12.6. 9.7. 14.8. CELKEM
Nikola Starostová 36 29 65
Martin Procházka 28 32 60
Monika Skácelová 28 32 60
Antonín Šálek 24 35 59
Pavlína Bátková 32 13 45
Nikita Mikhajlov 40 40
Helena Barančíková 40 40
Kateřina Kundlová 40 40
Bronislav David 40 40
Lucie Pospíšilová 37 37
David Wiedermann 37 37
Jiří Monhart 36 36
Jan Šmída 20 16 36
Jan Sembol 16 19 35
Lucie Hanousková 35 35
Jarek Valenta 18 15 33
Alča Bujnochová 18 15 33
Vojtěch Kašpárek 32 32
Tomáš Polák 14 15 29
Gabriela Kořalková 29 29
Vít Řihošek 29 29
Martina Začalová 29 29
Adam Koryčánek 29 29
Romana Balažíková 29 29
Robin Moravec 29 29
Jiří Páleník 29 29
Marek Vik 8 19 27
Kristýna Jarošová 24 24
Michal Vu Tung 24 24
Laura Kinczerová 24 24
Adéla Nováková 8 15 23
Denisa Zelinová 20 20
Kateřina Baránková 20 20
Lukáš Papula 20 20
Martina Bednářová 19 19
Petra Poláčková 19 19
Sabina Hrochová 17 17
Václav Hroch 17 17
Robert Röhlich 16 16
Kateřina Janečková 16 16
Andrea Seidlerová 16 16
Radek Smyčka 8 8 16
Alena Buriánková 8 8 16
Jakub Kadlec 8 8 16
Šárka Zachová 8 8 16
Ema Kneiflová 16 16
Petra Lakvová 16 16
Jiří Kavan 16 16
Markéta Děcká 15 15
Martin Roško 15 15
Tereza Matyščáková 15 15
Luboš Opletal 15 15
Lenka Harazímová 14 14
Jaroslav Halouzka 13 13
Barbora Hlířová 13 13
Tomáš Svoboda 13 13
Michal Batl 12 12
Marie Koníčková 12 12
Felix Šrámek 12 12
Alexandra Radová 12 12
Ogar Ištvánek 12 12
Marylka Jelínková 12 12
Jaroslav Kubáček 6 4 10
Lucie Kučerová 6 4 10
Eliška Bezecná 9 9
David Šnýdl 9 9
Natálie Zemánková 8 8
Dominik Vaida 8 8
Veronika Frýbortová 8 8
Lukáš Vinařský 8 8
Dana Jarošová 7 7
Jaromír Jaroš 7 7
Kateřina Jenisová 7 7
Jan Švec 7 7
Antonín Bekárek 4 4
Naomi Horejšová 4 4
Dagmar Berková 4 4
Roman Felkl 4 4
Barbora Bocianová 4 4
Tom Nádvorník 4 4

Nové události

Pískomil Hobby Tour 2022

11. 6. 2022

Pískomil Hobby Tour 2022

Turnaje dvojic (muži, ženy, mixy) v plážovém volejbale kategorií hobby a profi... číst více

Turnaj benjamínků U10, U12, U14

21. 5. 2022

Turnaj benjamínků U10, U12, U14

Turnaj dětí - U10, U12 a U14 číst více

BEACHKEMPY 2022

6. 5. 2022

BEACHKEMPY 2022

zdokonalovací víkendové kempy v beachvolejbale pro hráče všech úrovní..... číst více

Cvičení dětí v písku 2022

2. 5. 2022

Cvičení dětí v písku 2022

Beach Volley Club Olomouc pořádá cvičení dětí v písku... číst více

všechny události

Beachvolejbalové turnaje v Oloumoci

Zobrazit turnaje




Navigace


[ ↑ k obsahu ↑ ]